Najodolnejšie obálky sú vyrobené z plastu

Počas roka, ale hlavne pred vianočnými sviatkami navštevujeme poštu viac ako inokedy, pretože posielame balíky s vianočnými darčekmi svojim blízkym či známym u nás doma alebo žijúcim niekde ďaleko vo svete. Pošta je dostupná už v mnohých vzdialených miestach Zeme a cesta do týchto končín je dlhá, takže aj zásielky a balíky musia byť zabalené adekvátne podmienkam, ktoré ich pri preprave čakajú. plastove obalky Mali by odolať mechanickému poškodeniu, vlhkosti, prachu a nečistotám a tiež agresívnemu slnku či silnému mrazu. Tieto podmienky spĺňajú plastové obálky.

obálky 4

Plastové obálky sú vynikajúcou voľbou, ak posielame tovar ako sú časopisy či knihy, drobné súčiastky, textil menších rozmerov alebo dôležité dokumenty a písomnosti. Plast je odolný voči všetkým spomínaným nepriaznivým vplyvom, uzatváranie je jednoduché a zvládne ho každý. Stačí tovar vložiť do obálky, zalepiť ju a odoslať na pošte. Tak si môžete byť istí, že obsah balíka dorazí k adresátovi nepoškodený a v celistvosti.

Je koniec hľadaniu objemných škatúľ a lepiacej pásky na to, aby ste mohli odoslať balík a mali istotu doručenia v pôvodnom stave.

Vaša pošta môže byť dokonca aj na oko príťažlivá, pretože plastové obálky sa dajú zaobstarať aj v mnohých farbách. Okrem klasickej bielej si vyberiete farbu aká sa vám páči, v ponuke je celá škála farebných odtieňov. Aj hrúbky plastu si zabezpečíte podľa druhu tovaru, ktorý do nich zabalíte, a to 50,60,70 a 90 mikrometrov. Výhodou obálok je ich nepriehľadnosť, o ktorú sa postará ich vnútorná strana, ktorá je čiernej farby, a tak je každý dôležitý údaj uložený v obálke, skrytý pred zrakmi nepovolaných osôb.

package-2366468_640

Rôzne veľkosti obálok zabezpečia možnosť posielať zásielky mnohých rozmerov, obálky môžu mať tiež uchá alebo sú bez nich a počet v balení je takisto výhodný, môže ich byť 10, 50 a 100 kusov, kúpa závisí od množstva posielaných zásielok. Posielanie balíkov a zásielok je vďaka týmto odolným obálkam jednoduché a spoľahlivé.